Internetové jazykové kurzy

on 09 kvě 2014
Vytvořeno: 09 kvě 2014

Žijeme v uspěchané době. Většinu času člověk stráví v práci nebo se svou rodinou. Pokud se ani vám nedostává tolik volného času, kolik byste si představovali, a přesto byste se rádi naučili nějaký cizí jazyk, pak tu pro vás máme řešení - internetové jazykové kurzy.

 

Jazykové centrum Berlitz patří už řadu let k těm nejlepším ve výuce jazyků. Přispívá k tomu i používání osvědčené a překvapivě účinné výukové metody tzv. Berlitz Method.

Jazyková škola Berlitz se bude maximálně snažit přizpůsobit způsob výuky vašim požadavkům tak, abyste se nový jazyk učili co nejsnáze.

Typy online jazykových kurzů:

  • Online jazykové kurzy pro jednotlivce - nemusíte opustit prostory svého domova, abyste se mohli učit cizí jazyk. Stačí se jenom s lektorem předem domluvit na vhodném čase a mít k dispozici internetové připojení. Výhodou online jazykových kurzů je jejich intenzita a účinnost.
  • Firemní online jazykové kurzy - obsah lekci se maximálně přizpůsobujeme požadavkům firmy a přáním zaměstnanců. Termín a čas je zvolený tak, aby vyhovoval všem, kteří budou firemní online kurzy absolvovat.
  • Skupinové online jazykové kurzy - virtuální třídu navštěvuje ve stejném čase 3 - 5 studentů. Výhodu skupinové výuky je vzájemná motivace.

Programy pro online výuku cizích jazyků:

  • CyberTeachers® Live - jazyky se učíte pomocí výukového programu CyberTeachers® a zároveň máte k dispozici online lektora, na kterého se můžete obracet 5 dní v týdnu, 24 hodin denně!
  • CyberTeachers® Coach - tento online vzdělávací systém můžete využívat 24 hodin denně.

Zajímat by vás mohla i kombinovaná výuka - kombinace internetového kurzu a výuky po telefonu. CyberTeachers® s výukou po telefonu nebo CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole.

V případě dotazů, kontaktujte nejbližší jazykové centrum Berlitz v Praze +420 273 136 015 nebo +420 736 627 262.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.