Kurzy cizích jazyků v Praze

Jste v zaměstnání, kde vyžadují dobrou orientaci v zahraničním obchodě? Nějaké znalosti máte, ale už jste dlouho cizí jazyk nepoužívali? Potřebujete oprášit své znalosti a připravit se na konverzaci s obchodními partnery či experty? Snadná pomoc. Jazyková škola Berlitz nabízí kurzy 14 cizích jazyků v Praze. Vyberte si jazykový kurz, který vám bude nejvíce vyhovovat, a přijďte si vyzkoušet testovací hodinu zdarmaIntenzivní jazykové kurzy Berlitz Vám garantují posun o jednu úroveň jazykových znalostí za pouhé 3 týdny!

Kurzy cizích jazyků pro děti v Praze

Máte pocit, že by Vaše děti potřebovaly doučování z angličtiny? Vyzkoušejte kurzy angličtiny pro děti v Praze. Možná, že to je právě to pravé, co pomůže zlepšit znalosti vašich dětí. A nebojte se, že je to nebude bavit. Dětské jazykové kurzy jsou zábavné - ať už celoroční výuka cizích jazyků pro děti od 4 let nebo letní jazykové tábory

Co je důležité vědět při výběru kurzu cizího jazyka

  • Jaké úrovně znalostí cizího jazyka chcete dosáhnout?
  • Vyhovuje vám skupinová výuka cizích jazyků nebo preferujete individuální jazykové kurzy?
  • Stačí vám jen oprášit znalosti nebo se chcete v cizím jazyce výrazně zlepšit?
  • Stačí vám se v cizině domluvit nebo potřebujete kromě jazykových také komunikační dovednosti?
  • Chcete jazyk umět, ale nemáte čas chodit do jazykové školy?

Vyzkoušejte jazykové kurzy Berlitz Praha. Jsou vhodné pro dospělé i děti, pro firmy, skupinové i individuální studium.

Jazyková škola Praha Berlitz nabízí i výuku cizích jazyků v zahraničí. Informujte se o volných místech ještě dnes.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.