Jazykové kurzy pro jednotlivce

Jazykové kurzy pro jednotlivceIndividuální jazykové kurzy, kdy máte lektora po celou hodinu jen pro sebe, umožňují dosahovat těch nejlepších výsledků při studiu cizích jazyků.
Je jen na vás, zda si zvolíte jazykové kurzy v jazykové škole, firemní jazykové kurzy, kdy lektor dochází za vámi na pracoviště, nebo zda dáte přednost online či telefonickým kurzům cizích jazyků.
Ať už se chcete naučit cizí jazyk kvůli cestování nebo potřebujete zlepšit komunikaci a slovní zásobu v konkrétním oboru, jazyková škola Berlitz Vám připraví hodiny ušité na míru Vašim potřebám.

Typy jazykových kurzů pro jednotlivce:

 • Total Immersion®

  Domluvte se cizím jazykem již během 2 až 3 týdnů! Jazyková škola Berlitz nabízí nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit cizí jazyk. Jazykové kurzy Total Immersion jsou zaměřené na cizojazyčnou konverzaci.
  Jazykové kurzy Total Immersion® »

 • Individuální jazyková výuka Premium

  S individuální výukou Premium se naučíte cizí jazyk již během 12 týdnů. Tyto jazykové lekce jsou určeny těm, kteří mají každý týden pouze omezené množství času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobujeme potřebám a možnostem klientů.
  Individuální výuka jazyků Premium »

 • Individuální výuka jazyků Classic

  S balíčkem individuální výuky cizích jazyků Classic pocítíte první pokroky již během 8 týdnů. Individuální výuka jazyků Classic je určena těm, kdo chtějí brzy vidět výsledky a studenty, kteří mají omezené množství času.
  Individuální výuka jazyků Classic »

 • Individuální výuka jazyka Express

  Naučte se cizí jazyk za 4 týdny (40 vyučovacích hodin)! Výuka jazyků v kurzu Express je zcela přizpůsobena klientovi. Individuální výuka cizích jazyků Express je určena těm, kteří se potřebují naučit cizí jazyk v rekordně krátké době.
  Individuální výuka jazyků Express »

 • Individuální výuka jazyků SPRINT

  Naučte se cizí jazyk během jednoho týdne! S 9 hodinami jazyka denně zaměřenými na konverzaci dosáhnete díky jedinečné revoluční metodě Berlitz® neuvěřitelný pokrok už za týden.
  Individuální výuka jazyků SPRINT »

 • Individuální výuka jazyků Warm Up

  Vyzkoušejte revoluční metodu Berlitz® v 10 lekcích za akční cenu! Obsah kurzů i hodiny přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
  Individuální výuka jazyků Warm Up »

 

Zajímají vás jazykové kurzy jazykové školy Berlitz?

Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.