Kurzy jazyků po telefonu

telefonické jazykové kurzyStejně jako online kurzy cizích jazyků i telefonické jazykové kurzy Vám umožňují studovat jazyky, kdy a kde chcete. Výuka jazyků po telefonu tedy není omezená pouze na region Praha, kde je pobočka jazykové školy Berlitz. Výuku cizích jazyků po telefonu poskytujeme po celé České republice. Pokud se chcete především zdokonalit v konverzaci, pak jsou pro vás lekce jazyků po telefonu to pravé. Telefonické lekce cizých jazyků jsou dostupné buď samostatně, nebo v rámci kombinované výuky společně se studiem na portálu CyberTeachers®.

Lekce jazyků po telefonu jsou vhodné pro každou úroveň znalostí cizího jazyka - ať už jste začátečník, mírně pokročilý nebo pokročilý. Nevíte, kam se zařadit? Nevadí, v jazykové škole Berlitz dostanete na začátku rozřazovací test zdarma.

Jak probíhá výuka jazyků po telefonu?

Telefonická výuka jazyků probíhá skrze pevnou telefonní linku nebo skype.

Výhodou telefonických lekcí jazyků je:

 • úspora času a nákladů
  Nemusíte nikam dojíždět. Učit se můžete ve své kanceláři, ale klidně i v pohodlí domova.
 • flexibilita
  Lekce probíhají tehdy, když se vám to hodí. Odpadá tím stres, že nestihnete přijít do jazykové školy včas.
 • rychlé tempo výuky
  Vzhledem k tomu, že máte lektora jen pro sebe, je výuka mnohem intezivnější a vy můžete dělat mnohem větší pokroky.

Výuka jazyků po telefonu zahrnuje:

 • možnost online rezervace lekcí
 • výběr lektora dle preferencí klienta
 • individuálně sestavené 30minutové lekce
 • virtuální tabule umožňující komunikaci studenta s lektorem během lekce a sdílení či výměnu dokumentů
 • možnost okamžité rezervace lekce a podpory lektora v případě urgentní potřeby, např. potřebujete-li připravit prezentaci v cizím jazyce
 • zpětná vazba ve formě reportu po každé telefonické lekci, domácí zadání na další lekci

Zaujala Vás naše nabídka lekcí cizích jazyků po telefonu?

Kontaktujte nás! Zodpovíme veškeré Vaše dotazy a sdělíme Vám i podrobnosti o cenách jednotlivých jazykových kurzů.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.