Novinky

25 zář

jazservis clanek zari 2017 5dnu za cenu4Již dlouho se snažíte naučit skvěle anglicky, ale samostudium a dlouhodobější kurzy jednou týdně nepřinášejí vytoužený výsledek? Je obchodní angličtina (Business English) důležitá ve Vašem zaměstnání a cítíte, že se potřebujete rychle zlepšit, aby komunikace se zahraničními partnery byla na úrovni? Připravujete se na důležitou jazykovou zkoušku a hodilo by se Vám doučování angličtiny?

Jazyková škola Berlitz nabízí celoročně intenzivní kurz angličtiny – jednu z nejefektivnějších forem studia. A nyní jsme od září do konce listopadu připravili pro naše studenty speciální akční nabídku – Studujte intenzivně 5 dní s rodilým mluvčím a plaťte pouze za 4 dny!

více info
19 zář

 

jazservis clanek zari 2017 kurzy pro deti se slevouStudium anglického jazyka je v dnešní době velmi populární a mnozí rodiče myslí na rozvoj jazykových schopností svých dětí již od jejich útlého věku. Většinou platí, že čím dříve se začne, tím lépe na tom děti budou v budoucnosti. Angličtina pro děti pomáhá rozšiřovat mozkovou kapacitu již od mládí a dobrá znalost jednoho jazyka může ulehčit učení se dalším cizím řečem.

Na dosažení vynikající úrovně v pozdějším věku často školní výuka nestačí. Proto jazyková škola Berlitz připravila speciální jazykové programy a kurzy pro děti od 4 do 16 let věku, které jim pomohou nejen s doučováním angličtiny, ale s jejím dalším rozvojem.

více info
12 zář

Have you just moved to The Czech Republic from abroad and you want to start communicating with the locals? Have you been living in The Czech Republic already for a long time but The Czech language is still causing you issues? Are you trying to meet the requirements to apply for Czech citizenship but you have doubts as to whether your level of Czech is sufficient for the difficulty of the language test? Our language centre offers Czech courses for foreigners which will help you to make progress in a really short time.

více info
06 zář

jazservis clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4Dětem začala škola, kde se v novém školním roce budou učit mnoho zajímavých věcí. Ale co dospělí? I pro ty je další vzdělávání formou rozvoje, která rozšiřuje znalosti, zvyšuje kvalifikaci či jednoduše dodává dobrý pocit, že děláme něco pro sebe.

Jazykové vzdělávání dospělých je v dnešním globálním světě populární. Jazyková škola Berlitz se pyšní dlouhodobým poskytováním služeb vysoké kvality.

Rádi bychom dodali extra motivaci ke studiu cizích jazyků, a proto jsme od 1. září připravili skvělou akční nabídku na studium v týdenních intenzivních kurzech pro jednotlivce – Učte se s rodilým mluvčím 5 dnů a plaťte jen za 4 dny!

více info
28 srp

Je Vaše obecná angličtina na dobré úrovni, ale pro kvalitní komunikaci v zaměstnání to nestačí? Chcete se ucházet o lepší pracovní pozici a potřebujete k tomu vynikající znalost odborné angličtiny? Plánuje Váš zaměstnavatel nebo Vy se svou firmou rozšířit působnost do zahraničí a bez anglického jazyka to nepůjde?

Jazykové centrum Berlitz nabízí kromě kurzů všeobecné angličtiny také odborné kurzy Business English a Legal English. Abychom zajistili spokojenost našich klientů, dbáme na zajištění vysoké kvality výuky, vedené speciálně vyškolenými lektory z řad rodilých mluvčích.

více info
23 srp

jazservis clanek srpen 2017 nemcina summer immersionLéto se pomalu blíží ke konci, ale ještě stále máte šanci využít naší skvělé nabídky na studium němčiny v kurzu Summer Immersion. Až do 15. září můžete studovat s partnerem a platit pouze za jednoho!

V intenzivním jedno či dvoutýdenním kurzu můžete dosáhnout výrazného pokroku, díky kterému získáte chuť do dalšího studia německého jazyka. Pod vedením profesionálního lektora, jehož rodným jazykem je němčina, můžete studovat s partnerem, ale také individuálně. Soukromé lekce zajistí, že Vám bude věnována maximální pozornost v každé hodině.

více info
16 srp

Čeština se může zdát jako velmi složitý jazyk. S pomocí kurzů češtiny pro cizince v jazykovém centru Berlitz však docílíte rychlého zlepšení již po pár hodinách.

Pro úplné začátečníky jsou nová slovíčka vysvětlována jednoduše a srozumitelně, často s použitím názorných pomůcek, a výslovnost je lektory opakována pro lepší zapamatování. Pro pokročilé studenty je hlavní důraz kladen na rozvoj hovorové řeči, aby byli v co nejkratší době schopni komunikovat v češtině v nejrůznějších situacích.

více info
11 srp

Skočte po hlavě do moře jazykového vzdělání a vynořte se po týdnu či dvou s novými znalostmi a schopnostmi. Díky intenzivnímu jazykovém tréninku v kurzu angličtiny Summer Immersion může Vaše anglická konverzace plynout jako na vodě.

Profesionální lektoři z řad rodilých mluvčích kladou důraz na mluvený projev a díky unikátní, ověřené metodě výuky, tzv. metodě Berlitz, dosahují studenti výrazného pokroku.

 

více info
31 čec

 

jazservis clanek srpen 2017 letni jazykova skola a skolkaHaving fun with English, neboli bavit se angličtinou. To je hlavním mottem naší letní anglické školy a školky Berlitz.

Chceme děti naučit především přirozené používání angličtiny a ne pouze strohé fráze. Proto lekce probíhají formou her, improvizačních scének, děti učíme tradiční i moderní anglické písničky. Se staršími dětmi diskutujeme zajímavá témata. Nejen slovíčka, ale také gramatiku si děti zažívají spíše intuitivně.

Výuka probíhá výhradně v angličtině, kdy lektor, rodilý mluvčí, jednoduchou a srozumitelnou formou, vede děti k sebevědomému mluvení cizí řečí.

více info
26 čec

 

clanek cervenec 2017 nemcina jazservisVětšina lidí nejspíš dovede napočítat německy alespoň do tří a zná i několik dalších slovíček, pocházejících z němčiny, která se v průběhu času v Česku vžila. Ale nebylo by skvělé rozumět našim dvěma sousedním národům mnohem lépe? Třeba si umět popovídat o fotbale či o jídle nad džbánkem piva, až se na podzim vydáte na populární Octoberfest?

V rámci jazykových kurzů němčiny Berlitz si můžete zvolit jakékoliv téma podle Vašeho zájmu a s pomocí našich zkušených lektorů získat výborné komunikační schopnosti pro plynulou konverzaci v německém jazyce.

více info

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.