10 lekcí výuky cizího jazyka s kurzem Warm Up + bonus zdarma

on 19 leden 2017
Vytvořeno: 19 leden 2017

10 lekci vyuky ciziho jazykaChcete investovat do svého rozvoje, učit se cizí jazyk, ale rádi byste se nejprve ujistili, že jazyková škola Berlitz bude vyhovovat Vašim představám o efektivní výuce? Za tímto účelem si můžete zvolit jazykový kurz Warm up.

Nabízíme vzdělávací kurz v podobě 10 lekcí cizího jazyka a jako bonus 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach.  

Pokud se kurz osvědčí, rádi Vám doporučíme co nejlepší způsob, jak v jazykovém studiu úspěšně pokračovat.

 

 

Jazykový kurz Warm Up

V rámci tohoto jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na Vámi vybrané téma. Lektor jazykového kurzu, rodilý mluvčí, jednotlivé lekce ušije na míru Vašim potřebám, ať už se jedná o časovou či obsahovou náplň kurzu. Kurz Warm Up je vhodný jak pro pokročilé tak pro začátečníky.

Tímto kurzem si navíc snadno ověříte účinnost výukové metody Berlitz.

Právě probíhající nabídková akce

Jestliže se přihlásíte do jazykového kurzu Warm Up , jako bonus získáte zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeaachers Coach!

Výuka v rámci online aplikace CyberTeachers Coach Vám přináší studium cizího jazyka odkudkoliv, ve kteroukoliv denní dobu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jakými jsou: e-maily, videa či podcasty, a dále také 20 jazykových nástrojů: překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

Zaujal Vás kurz cizího jazyka Warm Up v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti k jednotlivým kurzům. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Pro další výhodné akce klikněte zde.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.