5 důvodů, proč byste měli umět aspoň dva jazyky

on 11 srpen 2015
Vytvořeno: 11 srpen 2015

Všichni se jistě shodneme na tom, že angličtina je dnes základ. Ale vystačíte si s ní? Není přece jen lepší naučit se nejméně dva cizí jazyky?

Kde využijete znalost dvou cizích jazyků?

1. Rádi cestujete a chcete se v zahraničí cítit dobře a soběstačně i bez cizí pomoci. Domluvit se na dovolené přispívá k dobré pohodě a dodává pocit bezpečí a jistoty.

2. Pocit, že se dokážete sami o sebe postarat i v cizí zemi vám dodá pocit vyššího sebevědomí a důležitosti.

3. Zaměstnání. To je kapitola sama pro sebe. Na každém pohovoru budete tázáni na znalost angličtiny a na každém druhém pohovoru budete absolvovat krátký rozhovor v druhém cizím jazyce.

4. Při rozšiřování svých obzorů nemusíte spoléhat jen na zdroje v českém jazyce, ale můžete čerpat informace i z vícejazyčných zdojů.

5. Sledujete dění v okolních státech nebo vás zajímá, co se děje v Jižní Americe nebo v Asii? Možná si při četbě článků o tamním dění nevystačíte jen s angličtinou, ale přijde vám vhod znalost španělštiny, portugalštiny nebo čínštiny.

Výuka cizích jazyků

Jazyková škola Berlitz® nabízí výuku i méně častých cizích jazyků. Formou individuálních lekcí online s jazykovým lektorem se můžete naučit norštinu, maďarštinu nebo například thajštinu.

Prezenční kurzy cizích jazyků v Praze

V jazykovém centru v Praze lze vybírat prezenční jazykové kurzy až 14 cizích jazyků.

Jazykové kurzy online

Formou online kurzů můžete studovat až 40 cizích jazyků. Tyto kurzy probíhají jako tradiční soukromé lekce, jen je absolvujete ve virtuální třídě s jazykovým lektorem na dálku.

Pro angličtinu, italštinu, němčinu, francouzštinu nebo španělštinu můžete zvolit i jazykový kurz pro samouky, při kterém využíváte výhody internetového připojení.

Při výběru jazykového kurzu se obracejte na pobočku jazykové školy Berlitz v Praze, kde vám ochotně poradí.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.