Aktuální nabídka jazykových kurzů v Berlitz Praha

on 22 září 2016
Vytvořeno: 22 září 2016

Ať už pracujete v jakémkoliv oboru či se zajímáte o současné dění, bez znalosti cizího jazyka se v dnešní době již téměř neobejdete. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí možnost naučit se nový cizí jazyk či se v jazyce zdokonalit tak, abyste v něm mohli mluvit, psát a myslet bez chyb, a to již v krátkém časovém období, během několika týdnů či měsíců.

Naše jazyková škola Vám nabízí výuku více než 40 světový jazyků, z toho 14 jazykových kurzů formou živých lekcí s lektorem v Praze a jejím okolí.

 

Aktualni nabidka jazykovych kurzuJazyková škola Vám nabízí tyto jazykové kurzy:

•    Soukromé jazykové kurzy

V těchto jazykových kurzech máte lektora pouze pro sebe, čímž můžete dosáhnout nejlepších výsledků. Jednotlivé lekce lze taktéž individuálně plánovat.

 

 

Kurzy podle intenzity:

-    Jazykový kurz Total Immersion®,
-    jazykový kurz Premium,
-    jazykový kurz Express,
-    jazykový kurz Classic,
-    jazykový kurz Sprint.


•    Firemní jazykové kurzy

Firemní jazykové kurzy jsou oblíbeným benefitem mezi zaměstnanci. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí jazykové kurzy pro zaměstnance a manažery, které jsou na míru utvořeny pro potřeby Vaší firmy. Pro Vaše zaměstnance nabízíme kurzy obchodní angličtiny nebo specializované jazykové kurzy zaměřené na obor Vašeho podnikání.

•    Online jazykové kurzy

Naše online jazykové kurzy Vám nabízejí výuku více než 40 světových jazyků kdykoliv v průběhu dne a odkudkoliv budete chtít. Jazykové kurzy tak mohou probíhat z Vašeho domova nebo i ze zahraničí. Vše co potřebujete, je připojení k internetu.

•    Telefonické/ Skype jazykové kurzy

Tyto kurzy představují rovnocennou alternativu k online jazykovým kurzům. Jazykové kurzy probíhají po dobu 30 minut po předchozí online rezervaci. Při skype jazykových kurzech můžete využívat interaktivní tabuli pro sdílení dokumentů. Po každé lekci obdržíte zpětnou vazbu se zadáním pro následné samostudium.

•    Kombinované studium

Při kombinované výuce jazyků můžete využít výhody samostudia a prezenčních lekcí nebo online či telefonických lekcí. Podrobný popis variant najdete v naší nabídce.

Máte zájem se dozvědět více o kurzech jazykové školy Berlitz Praha?

Kontaktujte nás, nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy.

Zajímají Vás ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Pro akční nabídky a více informací klikněte zde.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.