Berlitz nabízí výuku více než 40 cizích jazyků

on 14 listopad 2014
Vytvořeno: 14 listopad 2014

Chcete se naučit neobvyklý cizí jazyk - výuka cizích jazyků online v jazykovém centru Berlitz zahrnuje nabídku více než 40 cizích řečí, takže Vaše odhodlání splnit svůj sen je snadno uskutečnitelné.
Jak probíhá výuka jazyků přes internet?

Berlitz virtuální třída

Berlitz virtuální třída - BVC - je online prostředí, ve kterém probíhají výukové lekce jazyků. Tento unikátní výukový program je přizpůsoben jak individuální výuce cizích jazyků, tak výuce jazyků ve skupinách. Vyberte si cizí jazyk, který si přejete umět, a můžete začít se studiem.

Individuální výuka online

Studujte cizí jazyky ze svého pohodlí díky internetovému připojení. Naplánujte si lekce norštiny nebo lekce japonštiny podle svého časového rozvrhu a spojte se s Vaším lektorem - rodilým mluvčím - v předem domluvenou hodinu. Budete se účastnit soukromé lekce cizího jazyka, jako byste byli přímo v jazykové učebně. Výuka cizích jazyků online probíhá výhradně v cílovém jazyce.

Skupinová výuka jazyků

Učit se jazyk ve skupině studujících má také svoje výhody. Během lekcí komunikujete s více lidmi, můžete vyřešit více otázek týkajících se nového cizího jazyka. V BVC je skupinová výuka také možná. Virtuální výuka cizích jazyků nabízí bonusy ve formě možnosti opakovaného přehrávání probrané lekce nebo podpůrné studijní materiály - knihy, CD apod.

Nabídka online kurzů jazyka

V BVC se studuje například:

  • švédština
  • rumunština
  • holandština
  • slovenština
  • portugalština

Informujte se, jaké další jazyky lze studovat v BVC - kontaktujte kancelář Berlitz.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.