Dopřejte svým dětem individuální lekce angličtiny s učitelem z řad rodilých mluvčích a ušetřete 22 % ve slevové akci

on 19 září 2017

 

jazservis clanek zari 2017 kurzy pro deti se slevouStudium anglického jazyka je v dnešní době velmi populární a mnozí rodiče myslí na rozvoj jazykových schopností svých dětí již od jejich útlého věku. Většinou platí, že čím dříve se začne, tím lépe na tom děti budou v budoucnosti. Angličtina pro děti pomáhá rozšiřovat mozkovou kapacitu již od mládí a dobrá znalost jednoho jazyka může ulehčit učení se dalším cizím řečem.

Na dosažení vynikající úrovně v pozdějším věku často školní výuka nestačí. Proto jazyková škola Berlitz připravila speciální jazykové programy a kurzy pro děti od 4 do 16 let věku, které jim pomohou nejen s doučováním angličtiny, ale s jejím dalším rozvojem.

 

Nejefektivnější jsou individuální jazykové kurzy angličtiny

Ze zkušeností lektorů i našich dětských studentů se největšího pokroku dosahuje v individuálních kurzech anglického jazyka. V nich se lektor může zcela věnovat mladému studentovi, což je velký rozdíl oproti školní výuce, kdy žák často promluví pouze párkrát za hodinu.

Profesionální lektoři pocházejí z řad rodilých mluvčích a jsou speciálně připraveni na výuku dětí různého věku. Lekce probíhají zábavnou formou a jejich tempo a náročnost jsou přizpůsobeny věku dítěte. Ohled je brán také na individuální potřeby dítěte, například na slovní zásobu aktuálně probíranou ve škole.

Nová slovíčka jsou vysvětlována jednoduše a srozumitelně a gramatika je vyučována tak, aby si ji děti vžily spíše intuitivně. Důraz je kladen na mluvené slovo a děti jsou vedeny k získání sebevědomí při mluvení. Tyto a mnohé další prvky kurzů angličtiny pro děti jsou aplikovány díky speciálně vyvinuté metodě Berlitz, která je základním kamenem všech kurzů naší jazykové školy Berlitz. Díky nim děti dosahují výrazného zlepšení již po několika lekcích.

 

Aby mohlo co nejvíce rodičů dopřát soukromý kurz angličtiny svým dětem, připravili jsme od 1. září skvělou akční nabídku!

SLEVA 22 % NA INDIVIDUÁLNÍ KURZ ANGLICKÉHO JAZYKA PRO DĚTI VE VĚKU OD 4 DO 16 LET

 

Bližší informace o akční nabídce

  • Slevová akce platí na celoroční nebo semestrální studium a lze ji využít při zahájení výuky do 29. prosince 2017. Individuální jazykové kurzy lze začít kdykoliv před vypršením termínu.
  • Lekce probíhají v učebnách Berlitz v centru Prahy (Palác Archa, Na Poříčí 26, Praha 1).
  • Časové rozložení výuky lze maximálně přizpůsobit požadavkům dětí a jejich rodičů díky flexibilnímu rozvrhu lekcí.
  • Dětem jsou poskytnuty učební materiály vyvinuté odborníky speciálně pro výuku dětí.

 

Rodiče mají často zájem dozvědět se, jaký pokrok jejich ratolesti dělají. Proto je možné konzultovat po lekci a sledovat průběh výuky a dosažené zlepšení dětí.

Bližší informace o individuálních kurzech angličtiny pro děti ve slevové akci nebo o dalších službách jazykového centra Berlitz se zaměřením na téma "angličtina děti" či "dětské kurzy Praha" nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 273 136 015 nebo elektronicky.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.