Dosáhněte odborného růstu v kurzech právnické angličtiny nebo Business English

on 28 srpen 2017

Je Vaše obecná angličtina na dobré úrovni, ale pro kvalitní komunikaci v zaměstnání to nestačí? Chcete se ucházet o lepší pracovní pozici a potřebujete k tomu vynikající znalost odborné angličtiny? Plánuje Váš zaměstnavatel nebo Vy se svou firmou rozšířit působnost do zahraničí a bez anglického jazyka to nepůjde?

Jazykové centrum Berlitz nabízí kromě kurzů všeobecné angličtiny také odborné kurzy Business English a Legal English. Abychom zajistili spokojenost našich klientů, dbáme na zajištění vysoké kvality výuky, vedené speciálně vyškolenými lektory z řad rodilých mluvčích.

 

Vysoký standard kurzů se zaměřením na potřeby studentů

V našem institutu rozumíme důležitosti používání přesných termínů a výrazů při komunikaci v právnické a obchodní angličtině. Proto dbáme na průběžné vzdělávání našich lektorů a neustálé sledování kvality výuky.

Jednotlivé lekce jsou připravovány s cílem co nejlépe sloužit potřebám studentů v jejich profesní sféře. Ať už pracujete v zákaznickém centru, vyjednáváte o nákupu výrobních materiálů ze zahraničí nebo zastupujete firmu v důležitých obchodních jednáních s partnery z ciziny, v odborných kurzech anglického jazyka dosáhnete zlepšení Vaší jazykové úrovně.

jazservis clanek srpen 2017 pravnicka a obchodni anglictina
Dle požadavků mohou lektoři simulovat nejrůznější pracovní situace:

  • komunikace se zákazníky či zaměstnanci,
  • diskuze o finančních výsledcích firmy,
  • odborné prezentace,
  • vyjednávání s obchodními partnery,
  • příprava kontraktů a podobně.

Nové odborné výrazy a terminologie či gramatika jsou vysvětlovány jednoduše a srozumitelně a ihned procvičovány na praktických příkladech. Kurzy se také zaměřují na správné písemné zpracování odborných dokumentů, často potřebných v právnické angličtině, a na formální emailovou komunikaci.

Hlavní oblastí, kterou v našich kurzech odborné angličtiny vyučujeme, je obchodní a právnická angličtina. Kurzy Legal English se primárně zaměřují na občanské a obchodní právo. Nabízíme však také kurzy směřující více do technických oblastí.

 

Krátkodobé intenzivní kurzy i dlouhodobé studium

V oblasti odborného anglického jazyka se můžete vzdělávat dlouhodobě, například s cílem karierního postupu. Mezi dlouhodobé kurzy patří například 3měsíční jazykový kurz Premium nebo kurz Classic, který může trvat až 8 týdnů. Vždy je pak možné pokračovat navazujícím kurzem.

Mezi krátkodobé intenzivnější kurzy patří například jazykový kurz Sprint nebo aktuální letní kurz Summer Immersion.

>> Přečtěte si více o jednotlivých typech individuálních kurzů.

Kromě soukromých lekcí nabízíme také skupinové firemní jazykové vzdělávání.

 

O specializovaných jazykových službách Vám poskytneme bližší informace na telefonním čísle 273 136 015.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.