Dosáhněte zlepšení ve znalostech anglického jazyka díky kurzu Summer Immersion

on 11 srpen 2017

Skočte po hlavě do moře jazykového vzdělání a vynořte se po týdnu či dvou s novými znalostmi a schopnostmi. Díky intenzivnímu jazykovém tréninku v kurzu angličtiny Summer Immersion může Vaše anglická konverzace plynout jako na vodě.

Profesionální lektoři z řad rodilých mluvčích kladou důraz na mluvený projev a díky unikátní, ověřené metodě výuky, tzv. metodě Berlitz, dosahují studenti výrazného pokroku.

 

jazservis clanek srpen 2017 anglictina summer immersionSpolečně směřujeme k cíli

Před započetím kurzu stanovíme pomocí vstupního online testu úroveň každého studenta na stupnici Berlitz. Společně s lektorem je pak stanoven cíl každé lekce i celého kurzu s ohledem na potřeby a požadavky studenta.

Zaměření výuky může být všeobecné nebo specifické. Například pro manažery a pracovníky, kteří se potřebují zlepšit v obchodní angličtině, přizpůsobíme témata lekcí do oblasti Business English.

Díky tomu, že celá výuka probíhá výhradně v angličtině a lektor poskytuje potřebnou podporu, student rychle nabývá sebevědomí při mluveném projevu. Nové slovní obraty a gramatika jsou jednoduše a srozumitelně vysvětleny a následně se procvičují přímo v rámci konverzace.

 

Intenzita kurzu Summer Immersion se může zdát náročná, ale vynaložené úsilí přináší studentům vytoužené výsledky.

Pokud se přeci jenom necítíte na individuální lekce, a pomohla by Vám přítomnost studijního partnera, pak pro Vás máme skvělou letní nabídku - Studujte s parťákem a plaťte jen za jednoho!

 

K zajištění co nejlepšího studijního prostředí nabízíme možnost zvolit si místo, na kterém bude výuka probíhat. Kromě učeben v jazykovém centru Berlitz může lektor docházet do kanceláře, domova či na jiné, dohodnuté místo.

Z hlediska časového rozložení si lze vybrat z následujících variant kurzu angličtiny Summer Immersion:

  • FULL DAY: 5 dní 8 lekcí denně
  • HALF DAY: 5 dní 4 lekce denně nebo 10 dnů 4 lekce denně, v dopoledních či odpoledních hodinách

 

Kromě angličtiny můžete v letních kurzech Summer Immersion studovat také jiné světové jazyky, jako například francouzštinu, italštinu, španělštinu, němčinu, ruštinu a další.

Jakékoliv dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím online formuláře.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.