Firemní jazykové kurzy

on 19 říjen 2015
Vytvořeno: 19 říjen 2015

Plánujete rozšířit firemní benefity o nabídku jazykových kurzů? Vyberte pro svoji firmu jazykové kurzy, které nejlépe odpovídají vašim nárokům a požadavkům na obsah a formu.

Jazykové kurzy ve firmě

Nejběžnějším způsobem, jak realizovat jazykové vzdělávání ve firmách, je docházka jazykového lektora přímo do firmy. Jazyková škola Berlitz Praha nabízí tuto možnost pro firmy v Praze a okolí. Firemní jazykové kurzy mohou být individuální nebo skupinové. Vyučované jazyky: angličtina, němčina, francouzština, italština a španělština.

Kurzy obchodní angličtiny

Mezi nejužívanější jazyky patří bezesporu angličtina, proto nabízíme specializované dvoudenní semináře obchodní angličtiny zaměřené na několik stěžejních témat. Skupinky mají maximálně 6 účastníků.

Témata: telephoning, email, business writing, meetings, presentations, finance, negotiations a další.

Online jazykové kurzy pro firmy

Vítaným řešením jazykového vzdělávání ve firmách jsou online jazykové kurzy. Výuka probíhá ve virtuální třídě, mohou se jí tak účastnit lidé z různých konců světa. Nabídka vyučovaných jazyků je také mnohem širší. Formou Berlitz Virtual Class (virtuální třída Berlitz) se můžete naučit až 40 cizích jazyků. Výuka je zaměřena i profesně - výběr odvětví je na vás.

Telefonické lekce jazyků

Jsou vaši zaměstnanci v neustáleém kontaktu se zákazníky nebo obchodními partnery? Umožněte jim zdokonalit se v cizím jazyce skrze konverzaci s rodilým mluvčím. Telefonické lekce jazyků pomáhají získat větší sebedůvěru při cizojazyčné komunikaci a zvyšují úroveň mluveného projevu.

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz Praha přes poptávkový formulář nebo telefonicky, společně najdeme vhodné řešení jazykového vzdělávání ve vaší firmě.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.