Individuální jazykové kurzy s rodilým mluvčím španělština

on 27 duben 2016
Vytvořeno: 27 duben 2016

Individualni kurzy spanelstinyDáváte přednost jazykovému kurzu španělštiny s lektorem, kterého máte pouze pro sebe? Právě Vám jsou určeny soukromé kurzy španělštiny jazykové školy Berlitz.

Výuka španělštiny metodou Berlitz je velmi efektivní způsob, jak se naučit psát a mluvit španělsky ve velmi krátké době, a to již za několik týdnů či měsíců. Jazyková škola Berlitz Praha Vám nabízí individuální kurzy španělštiny ušité na míru Vašim potřebám, a to více či méně intenzivní.  Lektor, rodilý mluvčí, se plně přizpůsobí Vašim potřebám a jazykový kurz tak může probíhat buď u Vás doma, ve Vašem zaměstnání anebo u nás v jazykovém centru Berlitz Praha.

 

 

Kurzy španělštiny v Berlitz:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit cizí jazyk. Tento jazykový kurz španělštiny může trvat po dobu 1-4 týdnů, 5 dní v týdnu v rozsahu 12 lekcí za den. Součástí kurzu je i jedna lekce denně s dvěma lektory najednou a oběd s lektorem v restauraci. Systematická práce a konverzace pouze v cíleném jazyce vede k aktivní komunikaci klienta. Tento kurz je velmi oblíbený u osob, které potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

  Letní a zimní intenzivní jazykové kurzy španělštiny s rodilými mluvčími. Vy sami si vyberete, zda Vám vyhovuje celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) varianta studia. Začít s kurzem můžete v rámci našich zimních a letních speciálních kampaní. Důležitým aspektem je taktéž velmi účinné zlepšení ústního projevu.

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3měsíční jazykový kurz je svojí pružností určen pro ty, kteří mají omezené množství času, potřebují si lekce individuálně plánovat, ale přesto by se rádi naučili španělsky rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh je čistě individuální a je zaměřen na témata podle Vašich konkrétních potřeb.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem bez ohledu na stávající jazykové znalosti. Taktéž je kurz určen pro ty, kteří se musí efektivně a rychle naučit španělský jazyk, či se v něm chtějí zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz italštiny metodou Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz je možné kdykoliv během roku. Samozřejmostí je profesionální lektor, který lekce přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí (9 lekcí denně) výuky španělského jazyka a naučit se to, co se ostatní učí týdny nebo dokonce měsíce.

 

Ať už se jedná o španělštinu pro začátečníky, či pro pokročilé, jazyková škola Berlitz Vám vyjde vždy vstříc!

Zaujala Vás nabídka výuky španělštiny v Praze?

Zavolejte nám na telefon 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu španělštiny zdarma! Poté se rozhodněte, zda máte zájem o kurz španělštiny v jazykové škole Berlitz Praha.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.