Individuální výuka jazyků v Berlitz Praha.

on 16 srpen 2016
Vytvořeno: 16 srpen 2016

Individualni vyuka jazykuI když ještě nenastal podzim, a Vy byste se rádi naučili nový jazyk či si chtěli procvičit znalosti toho stávajícího, máme pro Vás ideální nabídku individuálních jazykových kurzů v jazykové škole Berlitz Praha i během letních prázdnin!

Metoda Berlitz

Metodu Berlitz k výuce jazyků využívají studenti na celém světě a jsou jí velmi nadšeni!

 

Všechny kurzy vycházejí z níže uvedených aspektů:

•    Berlitz výukové materiály,
•    potřeby účastníků jsou na prvním místě,
•    profesionální lektoři,
•    od samého začátku mluvíte a myslíte v cílovém jazyce,
•    60 % lekce mluvíte Vy,
•    přesně stanovené cíle výuky,
•    intuitivní gramatika.

Výuka jazyků s metodou Berlitz je efektivní způsob, jak se naučit rozumět a mluvit cizím jazykem v krátké době, a to během několika týdnů či měsíců. Jazykový lektor jednotlivé lekce plně přizpůsobí Vašim potřebám.

Jazykové kurzy v Berlitz podle intenzity:

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Jedná se o nejúčinnější způsob, jak se naučit cizí jazyk. Jazykový kurz trvá maximálně 4 týdny. Systematická práce a konverzace pouze v cizím jazyce vede k aktivní komunikaci klienta.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  Letní intenzivní jazykové kurzy s lektory - rodilými mluvčími. Můžete si vybrat z kurzů: Full Day, Half Day I či Half Day II. Maximálního pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  3měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro klienty s omezeným množstvím času, a pro ty, kdo si potřebují jednotlivé lekce individuálně naplánovat.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz metodou Berlitz je pro všechny bez ohledu na stávající jazykovou úroveň.  Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz v délce maximálně 8 týdnů. Začít navštěvovat kurz je možné v průběhu celého roku. Lekce vede profesionální lektor, který je přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během jednoho týdne můžete v jazykové škole Berlitz Praha absolvovat 45 lekcí výuky cizího jazyka a v krátkém čase dosáhnout značného pokroku.

 

Chcete se o individuální výuce jazyků dozvědět víc?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefon 273 136 015 a domluvte si individuální ukázkovou hodinu cizího jazyka zdarma! Poté se rozhodněte, zda máte zájem o daný kurz v jazykové škole Berlitz Praha.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.