Intenzivní výuka jazyků v jazykové škole Berlitz®

on 16 červenec 2015
Vytvořeno: 16 červenec 2015

Chcete se naučit cizí jazyk za krátkou chvíli, ale s trvalým efektem? Doporučujeme intenzivní jazykové kurzy. Doslovné ponoření se do nového cizího jazyka má za následek intenzivní nasávání nových znalostí a jejich hloukovou fixaci.

Jazyková škola Berlitz® nabízí několik typů jazykových kurzů. Záleží na vašich časových možnostech a na intenzitě, s jakou se chcete novému cizímu jazyku věnovat.
Pro letní období jsou jako stvořené intenzivní jazykové kurzy.

Summer Immersion- Intenzivní výuka jazyků v Praze

  • Délka kurzu 1 - 2 týdny, počet hodin 20 nebo 40/týden.
  • Pro zvládnutí jedné jazykové úrovně doporučujeme procvičovat nový cizí jazyk alespoň 20 hodin týdně.
  • Dopolední výuka: 9:30 - 12:30. Odpolední výuka: 17:00 - 20:00.
  • Celodenní výuka: 9:30 - 12:30 + 14:00 - 17:00. 
  • Půldenní výuka zahrnuje občerstvení. Celodenní výuka zahrnuje občerstvení a obědový sendvič.
  • Jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, čeština, maďarština, rumunština, ruština a další.

 Sprint

  • Délka kurzu: 1 týden.
  • Celkem 45 výukových hodin.
  • Pružné plánování lekcí, přizpůsobíme se vašim časovým plánům.
  • Jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, čeština a další

Intenzivní kurz obchodní angličtiny

Ve spolupráci s časopisem Forbes nabízíme kurz obchodní angličtiny formou intenzivní výuky angličtiny Total Immersion®.

Neznáte výukovou metodu Berlitz Method®? Přijďte na ukázkovou lekci zdarma a objevte originální způsob výuky cizích jazyků v Berlitz®!

Výuka jazyků v centru Prahy

Pro konzultaci ohledně výběru jazykového kurzu v Praze využijte prosím kontaktní formulář vpravo.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.