Jazykový kurz na zkoušku a ukázková lekce zdarma

on 23 leden 2016
Vytvořeno: 23 leden 2016

Jazykové kurzy se liší stylem výuky a zaměřením na určité cílové skupiny. Jak ale poznat ten pravý pro Vás?
Přijďte v Praze vyzkoušet jednu lekci jazyka zdarma nebo si kupte kurz na zkoušku!

Ukázková lekce zdarma pouze v Praze

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí vyzkoušení jedné lekce výuky cizího jazyka zdarma. Nabídka je platná pro jazykové centrum v Praze a je možná pro tyto jazyky: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština a ruština. Objednejte si ukázkovou lekci zdarma nyní!

Jazykový kurz na zkoušku

Než se pustíte do dlouhodobého studia cizího jazyka, vyzkoušejte si, jak vyučujeme v zahřívacím kurzu Warm up! Tento kurz zahrnuje 10 lekcí vybraného jazyka v individuální výuce s rodilým mluvčím. Během těchto lekcí poznáte, jakým stylem probíhá výuka v jazykovém centru v Praze a poznáte výuku podle Berlitz Method®.

Výuka podle Berlitz Method® 

  • Výuku cizícho jazyka přizpůsobujeme potřebám studentů - zaměření na určitou pracovní oblast, průmyslové odvětví, společenské události.
  • Cizí jazyk je jediný, kterým v kurzu mluvíte - velmi brzy si osvojíte základní fráze, nebo si oživíte, co jste zapomněli. V živé konverzaci s rodilým mluvčím brzy zdomácníte a budete se cítit jako ryba ve vodě.
  • Naším cílem je naučit Vás v novém cizím jazyce mluvit, proto si dáme záležet na tom, abyste z více než 60 % času mluvili Vy a ne lektor.

Prezenční jazykové kurzy v Praze

Jazyková škola Berlitz Praha nabízí výuku 14 cizích jazyků přímo v jazykovém centru Praha. Zde se můžete naučit i srbsky nebo portugalsky. Nabídka jazykových kurzů v Praze je tak široká, že si jistě najdete ten pravý pro Vás, i když je Váš časový rozvrh nestabilní. Kontaktujte kancelář pobočky Berlitz Praha a společně pro Vás najdeme ten správný jazykový kurz.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.