Learn Czech in a language course for foreigners and recognise the beauty of this unique language

on 12 září 2017

Have you just moved to The Czech Republic from abroad and you want to start communicating with the locals? Have you been living in The Czech Republic already for a long time but The Czech language is still causing you issues? Are you trying to meet the requirements to apply for Czech citizenship but you have doubts as to whether your level of Czech is sufficient for the difficulty of the language test? Our language centre offers Czech courses for foreigners which will help you to make progress in a really short time.

 

jazservis clanek zari 2017 czech courses for foreignersCourses customised to the needs of the student

Courses for every level of knowledge are taught either at regular times in classrooms at the Berlitz language school in the centre of Prague or the student can decide on another suitable place according to their individual requirements (for example in the home environment, office or anywhere else). We also strive to make sure the schedule and intensity of courses best suits the individual needs of the student).

 

Progress with every lesson

The most efficient lessons are the several day intensive courses such as, for example, Total Immersion, but every type of intensive course brings noticeable results after only a few lessons, including online study. Prompt progress in knowledge and use of the Czech language is attainable thanks to our unique Berlitz teaching method which is built on the following principles:

  • The needs of every student are at the forefront where the lessons are maximally customised.
  • Individual lessons and the whole course have a clearly defined goal to which the teacher is methodically oriented.
  • Lessons take place exclusively in the Czech language and the emphasis is put on speaking where the student speaks for at least 60% of the time.
  • Vocabulary and grammar are taught through active use in sentences and intuitively rather than through complicated explanations.
  • Success is supported by modern study materials and the choice of conversation themes which are interesting and useful for the needs of every student.

 

As well as private individual Czech courses and online courses, we also offer company courses of Czech for foreigners. The focus of the lessons is always adapted to the needs of the contracting company whether general Czech or business or technical Czech.

ARRANGE A TRIAL LESSON OF CZECH FOR FREE on the number 273 136 015.

If you are a foreigner living in The Czech Republic and, as well as Czech, you would like to learn other foreign languages, our language centre offers lessons in more than 40 global languages. In case of any questions regarding Czech language courses or other provided courses, you can contact us by phone or via the online form.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.