Letní tábor pro děti Břežany

on 17 únor 2017
Vytvořeno: 17 únor 2017

I když ještě nezačalo jaro, letní prázdniny se pomalu přibližují. Nenechávejte shánění kvalitního dětského tábora na poslední chvíli a vybírejte si již nyní!  

Pokud chcete, aby si z něj kromě nových kamarádů přivezli Vaše děti i nové jazykové poznatky, neváhejte a přihlaste je na letní tábor s angličtinou! Tábor je vhodný pro děti od 7 let věku bez ohledu na stávající znalost angličtiny.

 

Letni tabor BrezanyLetní tábor 2017 Břežany

Nově zrekonstruovaný statek z 19. století se nachází v klidné vesničce Břežany na hranicích Středočeského a Západočeského kraje. Na statku jsou k dispozici 9 dvoulůžkových a 3 čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má samostatnou koupelnu a WC. Výuka probíhá v prostorách statku a při pěkném počasí taktéž venku na čerstvém vzduchu. Statek má společenskou místnost s krbovými kamny a hracím koutem pro děti a navíc plně vybavený sál pro mimojazykové aktivity dětí.

 

 

Stravování na táboře

Strava dětí je zajištěna 5x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře) spolu s neomezeným pitným režimem.

Táboroví lektoři

Lektoři letního tábora s angličtinou jsou rodilí mluvčí, kteří děti vyučují podle osvědčené metody Berlitz. Vaše děti dovedou motivovat a zábavnou a hravou formou zvýší jejich znalost angličtiny.

Letní tábor Berlitz se koná v těchto termínech:

-    15.7. - 22. 7. 2017
-    12.8 – 19. 8. 2017

Rezervace místa

Zaujala Vás nabídka a rádi byste se dozvěděli podrobnosti o letním táboře s angličtinou? Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015. Nezmeškejte rezervaci - nyní v akční nabídce za 8.778,-Kč!

Zajímají Vás i ostatní kurzy v jazykové škole Berlitz Praha?

Zde klikněte pro další zajímavé akce.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.