Nezmeškejte letní akční nabídku a studujte němčinu s parťákem v kurzu Summer Immersion 2 za cenu 1!

on 23 srpen 2017

jazservis clanek srpen 2017 nemcina summer immersionLéto se pomalu blíží ke konci, ale ještě stále máte šanci využít naší skvělé nabídky na studium němčiny v kurzu Summer Immersion. Až do 15. září můžete studovat s partnerem a platit pouze za jednoho!

V intenzivním jedno či dvoutýdenním kurzu můžete dosáhnout výrazného pokroku, díky kterému získáte chuť do dalšího studia německého jazyka. Pod vedením profesionálního lektora, jehož rodným jazykem je němčina, můžete studovat s partnerem, ale také individuálně. Soukromé lekce zajistí, že Vám bude věnována maximální pozornost v každé hodině.

Výhody studia v kurzu Summer Immersion

Zlepšení jazykové úrovně studenti dosahují díky intenzitě, s jakou je kurz veden, ale také díky metodě výuky, která se zaměřuje na přirozené používání němčiny při mluveném projevu. Tato unikátní metoda se nazývá metoda Berlitz a byla vyvinuta za účelem dosažení co nejefektivnějších výsledků při studiu cizích jazyků.

Lekce probíhají výhradně v německém jazyce. Nové pojmy, slovní spojení a gramatika jsou vysvětlovány jednoduše a srozumitelně, aby je pochopili i začátečníci a mírně pokročilí.

Díky moderním studijním pomůckám jsou lekce rozmanité a s jejich pomocí může lektor nabídnout různé formy výuky. Důraz je kladen na mluvené slovo, ale neopomíjí se ani psaní a čtení, které napomáhá rozšíření a procvičení slovní zásoby.

 

Hlavním cílem letních intenzivních kurzů němčiny je dosažení pokroku minimálně o jednu jazykovou úroveň na stupnici úrovní Berlitz.

Podle požadavků studenta je zvolena jedna nebo více oblastí, na které se lekce zaměří. Může se jednat o obecná témata jako rodina, koníčky, cestování či běžná komunikace s německy mluvícími přáteli. Pokud potřebuje student zlepšit jazykovou znalost spíše v profesionální oblasti, výuka je tomu uzpůsobena.

 

Kurzy němčiny Summer Immersion jsou v nabídce v následujícím časovém rozložení:

  • FULL DAY 1 týden - 5 dní, 8 lekcí denně
  • HALF DAY 1 týden - 5 dní, 4 lekce denně v dopoledních nebo odpoledních hodinách
  • HALF DAY 2 týdny - 10 dní, 4 lekce denně v dopoledních nebo odpoledních hodinách

Lekce probíhají buď v učebnách jazykového centra Berlitz v Praze, v ulici Na Poříčí 1047/26, nebo na jiném, studentem zvoleném místě (například v prostředí domova, v práci a podobně).

 

V případě zájmu o využití naší akční nabídky nebo pokud byste se rádi informovali o tomto, či jiném nabízeném kurzu, kontaktujte nás prosím elektronicky nebo na čísle 273 136 015.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.