Od září přinášíme novou nabídku na studium jazyků v intenzivním kurzu s rodilým mluvčím pro ty, kteří to s jazyky myslí vážně. Studujte 5 dnů za cenu 4!

on 06 září 2017

jazservis clanek zari 2017 5 dnu za cenu 4Dětem začala škola, kde se v novém školním roce budou učit mnoho zajímavých věcí. Ale co dospělí? I pro ty je další vzdělávání formou rozvoje, která rozšiřuje znalosti, zvyšuje kvalifikaci či jednoduše dodává dobrý pocit, že děláme něco pro sebe.

Jazykové vzdělávání dospělých je v dnešním globálním světě populární. Jazyková škola Berlitz se pyšní dlouhodobým poskytováním služeb vysoké kvality.

Rádi bychom dodali extra motivaci ke studiu cizích jazyků, a proto jsme od 1. září připravili skvělou akční nabídku na studium v týdenních intenzivních kurzech pro jednotlivce – Učte se s rodilým mluvčím 5 dnů a plaťte jen za 4 dny!

 

Jak využít naši nabídku?

1) Prvním krokem ke zvýšení Vaší aktuální jazykové úrovně je rozhodnutí se, že se studiu jazyků chcete opravdu věnovat. Vaším cílem může být například schopnost dobře se domluvit s cizojazyčně mluvícími přáteli, spolupracovníky či obchodními partnery.

2) Dále si vyberte cizí řeč, ve které se chcete zlepšit. Akční nabídka "5 dnů za cenu 4" se vztahuje na následující kurzy jazyků: kurz angličtiny, němčiny a dále pak na jazyky jako je francouzština, španělština, ruština a čeština pro cizince.

Pokud se zajímáte o studium jiného jazyka, než který je v aktuální nabídce, nebo Vám nevyhovuje týdenní formát, můžete si vybrat z řady dalších nabízených typů kurzů Berlitz.

3) Poté si zvolte intenzitu výuky. Individuální kurz můžete navštěvovat buď v celodenním nebo půldenním časovém harmonogramu:

  • Full day: 5 dní, 8 lekcí denně
  • Half day: 5 dní, 4 lekce denně

4) Abyste mohli využít výhodné akční nabídky, je třeba zahájit výuku nejpozději 30. listopadu 2017.

 

Co očekávat od intenzivního kurzu?

Výuka je vedena profesionálním rodilým mluvčím s mnohaletými zkušenostmi v oblasti jazykového vzdělávání.

Hlavní výhodou intenzivních, individuálních kurzů je, že se lektor plně věnuje pouze Vám, klade důraz na mluvený projev a poskytuje veškerou potřebnou podporu k dosažení maximálního zlepšení. Tento typ kurzu se prokázal jako vysoce efektivní a studenti dosahují pokroku prakticky každý den. Efektivita je dosahována především díky unikátně vyvinuté metodě výuky, tzv. metodě Berlitz.

V jazykovém centru Berlitz dobře rozumíme tomu, že potřeby každého studenta mohou být různé. Proto se vždy snažíme kurz co nejvíce přizpůsobit požadavkům klientů co se týká zvolených témat pro získání nové slovní zásoby nebo oblastí gramatiky, které si student potřebuje procvičit. Často žádané je například doučování angličtiny nebo intenzivní kurz angličtiny pro manažery v oblasti Business English. Právě obchodní angličtina se stává vyhledávanou sférou jazykového vzdělávání vzhledem k rostoucí potřebě v celé řadě profesí. Také intenzivní kurzy němčiny se zaměřením na obchodní nebo technická témata jsou využívány zaměstnanci firem obchodujících se sousedními zeměmi.

 

Pokud Vás naše výhodná akční nabídka zaujala a rádi byste se dozvěděli více podrobností, můžete nás kontaktovat elektronicky nebo na telefonním čísle 273 136 015.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.