Ponořte se do intenzivního studia jazyků s naší podzimní slevovou akcí "Studujte 5 dnů za cenu 4" a zlepšete si jazykové schopnosti ve velmi krátkém čase

on 25 září 2017

jazservis clanek zari 2017 5dnu za cenu4Již dlouho se snažíte naučit skvěle anglicky, ale samostudium a dlouhodobější kurzy jednou týdně nepřinášejí vytoužený výsledek? Je obchodní angličtina (Business English) důležitá ve Vašem zaměstnání a cítíte, že se potřebujete rychle zlepšit, aby komunikace se zahraničními partnery byla na úrovni? Připravujete se na důležitou jazykovou zkoušku a hodilo by se Vám doučování angličtiny?

Jazyková škola Berlitz nabízí celoročně intenzivní kurz angličtiny – jednu z nejefektivnějších forem studia. A nyní jsme od září do konce listopadu připravili pro naše studenty speciální akční nabídku – Studujte intenzivně 5 dní s rodilým mluvčím a plaťte pouze za 4 dny!

Slevová akce se kromě anglického jazyka vztahuje také na individuální kurzy němčiny, francouzštiny a španělštiny. Rovněž ruština je součástí podzimní nabídky. V institutu Berlitz pak mohou se slevou studovat také zahraniční studenti, pro které je připravena intenzivní čeština pro cizince.

 

Využití výhodné slevové nabídky je tak snadné:

  • Zvolte si z nabízených jazyků, na které se vztahuje slevová akce.
  • Vyberte si intenzitu kurzu:
    1. Full day: 5 dní, 8 lekcí denně
    2. Half day: 5 dní, 4 lekce denně
  • Zahajte výuku v termínu od 1. září do 30. listopadu 2017.
  • Určete si, zda kurz bude probíhat v učebnách Beriltz v centru Prahy, nebo na Vámi zvoleném místě.
  • Vrhněte se do studia a dosáhněte pokroku s každou další lekcí.

 

Výhody intenzivního individuálního studia s Berlitz

Co je hlavní výhodou individuálního studia? Především fakt, že se lektor z řad rodilých mluvčích věnuje výhradně Vám. Výuka se soustředí zejména na mluvený projev a díky intenzitě několika lekcí v rámci jednoho dne student rychle nabývá na sebevědomí při komunikaci. Důraz na mluvení je jedním z hlavních prvků speciální formy výuky – Metody Berlitz – díky které naše jazykové kurzy slaví úspěch u studentů již dlouhou řadu let po celém světě.

Kurz angličtiny či jiného zvoleného jazyka je připraven tak, aby se co nejvíce přizpůsobil potřebám a požadavkům studenta co se týká slovní zásoby či gramatiky. Ať už studujete kvůli zaměstnání nebo chcete cizí jazyk využít v soukromém životě, hlavním cílem intenzivního kurzu je zlepšení Vašich jazykových schopností minimálně o jednu úroveň na stupnici Berlitz.

Aby byla výuka co nejpestřejší a studenty bavila, lekce jsou vedeny s pomocí nejrůznějších pomůcek: tištěných materiálů (učebnice, časopisy), audio a video nahrávek či doprovodného webového programu.

 

Zajímá Vás akční nabídka "5 dnů za cenu 4" nebo kterákoliv jazyková služba nabízená institutem Berlitz? Můžete nás kontaktovat každý všední den na telefonním čísle 273 136 015 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.