Prezenční jazykové kurzy v Berlitz Praha

on 24 listopad 2015
Vytvořeno: 24 listopad 2015

Jazyková škola Berlitz Praha organizuje kurzy cizích jazyků s rodilými mluvčími v centru Prahy. Nabízíme 14 cizích jazyků, které můžete začít studovat v individuálních termínech. Délku kurzu a frekvenci výukových hodin si volíte sami.

Soukromá výuka cizích jazyků

Pokud patříte mezi studenty, kterým vyhovuje maximální pozornost ze strany vyučujícího a náplň výuky si rádi volíte sami, pak jsou pro Vás jako stvořené soukromé jazykové kurzy vzdělávacího centra Berlitz Praha.

Vyberte si z nabídky těchto cizích jazyků:

Angličtina, čeština pro cizince, mandarínská čínština, francouzština, rumunština, portugalština, španělština, slovenština, ruština, italština, maďarština, němčina, srbština a chorvatština.

Zvolte si typ kurzu:

  • Express - 36 vyučovacích hodin během 3 týdnů.
  • Classic - 36 lekcí cizího jazyka za 6 týdnů.
  • Premium - 3 měsíce na zvládnutí 36 vyúkových hodin.

Intenzivní jazykové kurzy

Pokud se chcete do studia cizího jazyka opravdu opřít, zvolte intenzivní kurz Total Immersion® nebo Sprint. Intenzivním studiem se můžete naučit anglicky, rusky, německy, francouzsky, italsky nebo španělsky. Celodenní výuka s rodilým mluvčím, délka kurzu od 1 do 6 týdnů. Naučte se další cizí jazyk v rekordním tempu a zabodujte u přijímacího pohovoru nebo na služební cestě v zahraničí.

Chcete si výuku v jazykové škole Berlitz Praha nejprve vyzkoušet? Domluvte si ukázkovou lekci zdarma! Nejdříve si styl výuky nezávazně vyzkoušíte a o přihlášení do jazykového kurzu v Praze se rozhodnete až poté.

Rozmyslete si, který cizí jazyk chcete studovat a kolik času tomuto studiu můžete věnovat. Kontaktujte pobočku jazykové školy v Praze, rádi Vám pomůžeme s výběrem typu kurzu a domluvíme pro Vás ukázkovou lekci zdarma, popřípadě první termín Vaší docházky.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.