Skupinové jazykové kurzy v Berlitz Praha

on 22 únor 2016
Vytvořeno: 22 únor 2016

Bylo Vaším novoročním předsevzetím studium jazyků? Tak máte nejvyšší čas s nějakým jazykovým kurzem začít. Pokud v tom nechcete být sami, ale rádi na své cestě vzdělávání poznáte nové lidi, kteří budou na stejné lodi, zapište se na skupinové jazykové kurzy!

Výuka jazyků v Berlitz Praha

Vzdělávací a jazykové centrum Berlitz Praha organizuje skupinové jazykové kurzy pro veřejnost i pro firmy. Skupinová výuka jazyků probíhá buď v prostorách jazykové školy v Praze nebo v místě sídla Vaší firmy.

Výuka jazyků ve firmách je přizpůsobena oborovému zaměření firmy a zohledňuje časové zaneprázdnění účastníků kurzu. Samozřejmostí je přizpůsobení obsahu lekcí konkrétním požadavkům na jazykové vzdělávání pracovníků. Skupinky tvoří 2 až 10 zájemců o studium jazyka. Pokud máte zájem o téměř individuální přístup ze strany jazykového lektora, ale zároveň v tom nechcete být úplně sami, přihlaste se do jazykového kurzu pro dva.
V tomto kurzu můžete nový cizí jazyk studovat se svým známým, kolegou nebo partnerem. Strávíte spolu společný čas a oba ušetříte polovinu kurzovného.

Váháte-li, přijďte na zkušební lekci zdarma! Seznámíte se s výukovou metodou Berlitz a uvidíte, jak vám tento styl výuky jazyků vyhovuje.

Skupinové jazykové kurzy online

Studovat cizí jazyky podle výukové metody Berlitz nemusíte jen v jazykové škole v Praze. Stačí, když se přihlásíte do online jazykového kurzu Berlitz Virtual Class a máte celý jazykový kurz jako na dlani. Výuka cizího jazyka probíhá jakoby v jazykové učebně, jen sedíte u svého počítače nebo notebooku a jste do učebny připojeni vzdáleně. Tímto způsobem můžete stuovat až 40 cizích jazyků.

Pro více informací o skupinových jazykových kurzech v jazykové škole Berlitz Praha se na nás prosím obraťte přes kontaktní formulář nebo zavolejte na +420 273 136 015.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.