Soukromé jazykové kurzy vs. výuka jazyka ve skupině

on 04 duben 2014
Vytvořeno: 04 duben 2014

Představy lidí o ideálním vzdělávání v oblasti jazyků jsou různé. Mezi nejběžnější způsoby výuky jazyků patří skupinová a soukromá výuka. Jazykové centrum Berlitz vám nabízí obě tyto možnosti a ještě mnohem více.

Nabízíme vám jazykové kurzy ve 14 jazycích - angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, italštině, ruštině, finštině, holandštině, portugalštině, maďarštině, rumunštině, polštině, slovenštině a češtině.

Výhody skupinové výuky:

 • kolektiv vás může motivovat k lepšm výsledkům
 • od ostatních studentů pochytíte nové informace
 • poznáte nové lidi a hodiny budou zábavnější
 • finanční úspora

Výhody individuální výuky

 • lektor se po celou hodinu věnuje pouze vám
 • termín, čas i místo si budete moci domluvit individuálně, podle svých možností
 • témata probíraná v průběhu lekce se budou maximálně přizpůsobovat vašim preferencím

Podívejte se například na právě probíhající individuální kurzy Warm Up. 10 intenzivních lekcí, zaručený pokrok a zlepšení  a navíc právě teď za akční cenu 7.770 Kč.

Díky propracované výukové metodě tzv.Berlitz method zaručujeme znatelný pokrok a zlepšení.

Princip Berlitz method:

 • důraz na komunikaci - od počátku budete mluvit a myslet výhradně ve zvoleném jazyce. Většinu hodiny budete mluvit výhradně vy, nikoliv lektor. Tento způsob výuky je mnohem účinnější než běžné dvojjazyčné lekce a pomůže vám odbourat případně obavy z komunikace a sebeprezentace.
 • individuální přístup - Podle vašich potřeb a přání navrhneme a uzpůsobíme celou výuku.
  V lekcích budou probírána témata, která budou odpovídat vašim požadavků - z pracovního či osobního hlediska.
 • strategie stvořená přímo pro vás - výuku budeme neustále inovovat a přizpůsobovat, podle vašeho aktuálního postupu. Lekce budou koncipovány tak, abyste snadno, příjemně a přitom efektivně získávali nové znalosti.
 • intuitivní gramatika - v průběhu rozhovorů se budete učit gramatiku, aniž to třeba postřehnete. Přirozeně, nenásilně a takříkajíc "intuitivně" 

Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme na tel. +420 273 136 015.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.