Studujte jazyky v intenzivním jazykovém kurzu

on 18 prosinec 2015
Vytvořeno: 18 prosinec 2015

Každoročně si dáváte předsevzetí, že se konečně pořádně naučíte nějaký cizí jazyk, ale s Novým rokem se tento slib rozplyne? Nedejte váhání šanci a učte se jazyky v intenzivním jazykovém kurzu.

Intenzivní jazykové kurzy v Praze

Když se potřebujete nový cizí jazyk naučit opravdu rychle a váhání je Vaším nepřítelem, doporučujeme intenzivní jazykové kurzy.
Kurz Total Immersion® je jedinečným produktem jazykové školy Berlitz Praha. Výuka jazyků probíhá 12 hodin denně, 5 dní v týdnu. Po celou dobu výuky se Vám věnuje 3 až 5 lektorů a s jedním z nich se každý den setkáváte při obědě, kde si nacvičujete společenskou nebo obchodní konverzaci. Jedna hodina denně je také vedena dvěma lektory zároveň a je věnována nácviku konverzace ve skupině.
V zimním období také můžete využít intenzivní kurz Winter Immersion, který vychází z Total Immersion®, ale doba výuky je kratší. V případě celodenní výuky se jazyk učíte 8 hodin denně, ale můžete také zvolit půldenní výuku, dopoledne nebo odpoledne. 

Soukromá výuka jazyků v Praze

Výuka cizích jazyků v jazykovém centru Berlitz Praha probíhá přímo v centru Prahy nebo v místě firmy, pokud se jedná o firemní jazykový kurz. Jazykové kurzy se zakládají na výukové metodě Berlitz Method®, která je celosvětově oblíbená a úspěšná mezi všemi, kteří se díky ní efektivně naučili nový cizí jazyk. Nyní se můžete naučit více než 14 cizích jazyků.

Individuální jazykové kurzy

Nevíte, který kurz si vybrat a jestli Vám bude naše výuková metoda vyhovovat?
Využijte možnost ukázkové lekce zdarma! Angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština a ruština.

Informujte se o všech možnostech výuky jazyků přes poptávkový formulář nebo zavolejte na telefonní číslo
+420 273 136 015 a my Vám poradíme s výběrem kurzu nebo podáme doplňující informace.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.