on 16 srpen 2017

Čeština se může zdát jako velmi složitý jazyk. S pomocí kurzů češtiny pro cizince v jazykovém centru Berlitz však docílíte rychlého zlepšení již po pár hodinách.

Pro úplné začátečníky jsou nová slovíčka vysvětlována jednoduše a srozumitelně, často s použitím názorných pomůcek, a výslovnost je lektory opakována pro lepší zapamatování. Pro pokročilé studenty je hlavní důraz kladen na rozvoj hovorové řeči, aby byli v co nejkratší době schopni komunikovat v češtině v nejrůznějších situacích.

 

jazservis clanek srpen 2017 cestina pro cizinceKvalitní výuka, která přináší výsledky

Z mnohaletých zkušeností víme, že lepších výsledků dosahují studenti v kurzech, které jsou vedeny rodilým mluvčím. A tak je tomu také v kurzech češtiny Berlitz. Díky dlouhodobému vzdělávání lektorů a sledování kvality výuky můžeme našim studentům nabídnout vysoký standard jazykového vzdělání.

Studenti u nás dosahují pokroku s každou lekcí díky rozmanité formě výuky. Hlavním pilířem je zaměření se na mluvený projev, ale k rozvoji jazykových schopností napomáhají také poslechová cvičení, čtení zajímavých článků z nejrůznějších oblastí a psaní krátkých textů.

Moderní a praktické studijní pomůcky, které usnadňují učení, jsou studentům poskytovány zdarma.

 

Stejně jako v ostatních nabízených kurzech více jak 40 světových jazyků, také v hodinách češtiny pro cizince využíváme naší unikátní výukové metody, metody Berlitz.

>> Více informací naleznete zde

 

Flexibilní studium dle potřeb studentů

V našem jazykovém institutu dobře rozumíme, že studijní možnosti každého žáka jsou různé. Proto se vždy snažíme přizpůsobit intenzitu a časové rozložení lekcí individuálním požadavkům. Studenti si mohou také zvolit místo výuky, pokud pro ně docházení do našich učeben v centru Prahy není vyhovující.

V nabídce pro Vás máme rozmanité typy kurzů češtiny pro cizince:

 

Pokud byste si rádi vyzkoušeli naše služby, nabízíme ukázkovou lekci češtiny zdarma. Pro bližší informace o této lekci nebo v případě jakýchkoliv jiných dotazů nás můžete kontaktovat.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.