Výuka jazyků v zahraničí vs. online kurzy jazyků

on 09 únor 2015
Vytvořeno: 09 únor 2015

Dvě zdánlivě odlišné verze studia jazyků. Výuka jazyků v zahraničí s sebou nese cestování a poznávání cizí země s jejími tradicemi a kulturou. Online výuka jazyků přichází přímo k vám domů nebo do práce, takže se nemusíte zvednout ze židle. Čím se tyto dva působy výuky jazyků liší a co mají společného?

 

Zahraniční jazykové kurzy

Když vycestujete do zahraničí, kde se hodláte naučit cizí jazyk, rozšíříte si nesmírně svoje obzory. Dostanete se do situací, které budete nuceni řešit, a tím se naučíte spoustu nových dovedností. Poznáte nové lidi, objevíte krásu cizí kultury a navšívíte dosud nepoznaná místa.

Jazyková škola nabízí programy jazykových kurzů v zahraničí již několik let a všichni studenti se vždy vrací spokojení a plní dojmů. Studium cizích jazyků v zahraničí probíhá přes jazykovou školu Berlitz v jejích vlastních centrech nebo
v jazykových centrech ELS®. V současné době je možné studovat v zahraničí angličtinu a italštinu.

Online jazykové kurzy

Při absolvování virtuálního jazykového kurzu naopak nikam necestujete, ale užíváte si komfortu vlastního prostředí. Výhodou těchto kurzů jej jejich čaová nenáročnost a naprostá místní flexibilita.

Online jazykové kurzy Berlitz probíhají v různých formách. Jsou to jazykové kurzy CyberTeachers®, které jsou založeny na domácím samostudiu. K těmto kurzům lze přidat například telefonické kurzy, při kterých procvičujete konverzaci s rodilým mluvčím. Formou onlinových jazykových kurzů lze absolvovat i individuální jazykový kurz přímo s rodilým mluvčím.

Jak je vidět, způsob účasti na dvou zmíněných typech kurzů je diametrálně odlišný, ale přece jen mají něco společného. Možnost hovořit cizím jazykem přímo s rodilým mluvčím.

Prohlédněte si nabídku jazykových kurzů Berlitz a najděte ten správný. Kontaktujte jazykové centrum, rádi vám poradíme s výběrem kurzu.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.