Zábava pro děti v letní jazykové škole a školce s angličtinou Berlitz

on 31 červenec 2017

 

jazservis clanek srpen 2017 letni jazykova skola a skolkaHaving fun with English, neboli bavit se angličtinou. To je hlavním mottem naší letní anglické školy a školky Berlitz.

Chceme děti naučit především přirozené používání angličtiny a ne pouze strohé fráze. Proto lekce probíhají formou her, improvizačních scének, děti učíme tradiční i moderní anglické písničky. Se staršími dětmi diskutujeme zajímavá témata. Nejen slovíčka, ale také gramatiku si děti zažívají spíše intuitivně.

Výuka probíhá výhradně v angličtině, kdy lektor, rodilý mluvčí, jednoduchou a srozumitelnou formou, vede děti k sebevědomému mluvení cizí řečí.

Ze zkušeností v minulých letech, a také v první polovině letošních prázdnin, víme, že děti se zlepšují z hodiny na hodinu a na konci každého vyučovacího dne opouští třídu s novými znalostmi.

Lekce v malých skupinkách a používání moderních vyučovacích metod a pomůcek je základem dosažení efektivních výsledků. Letní anglická škola a školka, stejně jako všechny kurzy jazykového centra Berlitz pro děti i dospělé, staví na unikátně vyvinuté metodě Berlitz.

 

Líbí se Vám náš způsob výuky?

Ještě stále máte čas přihlásit svoje děti do příměstského tábora v jazykovém centru Berlitz v Praze, v Paláci Archa, Na Poříčí 26.

V srpnu jsou k dispozici tyto termíny:

  • 7. 8.–11. 8. 2017
  • 21. 8.–25. 8. 2017

 

LETNÍ ŠKOLKA S ANGLIČTINOU

>> pro děti od 4 do 7 let věku

>> výuka od 9 do 12:15 hodin, 5 dní v týdnu

>> cena 3 995 Kč

LETNÍ ŠKOLA S ANGLIČTINOU

>> pro děti od 8 do 16 let věku

>> výuka od 9 do 13 hodin, 5 dní v týdnu

>> cena 4 995 Kč

 

K dispozici ke stažení zde máte přihlášku a také obchodní podmínky.

Příměstský tábor můžete objednat v našem eshopu nebo nás můžete kontaktovat s doplňujícím dotazem.

Součástí ceny je občerstvení a pitný režim po celou dobu výuky.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.