Online jazykové kurzy

Online jazykové kurzyNemáte čas nebo chuť docházet pravidelně do jazykové školy? Nevadí! S námi se můžete učit cizí jazyky z pohodlí svého domova či kanceláře v době, která vám vyhovuje. Stačí Vám jen internetové připojení a můžete začít
s výukou jazyků online.
Chcete se naučit anglicky, francouzsky, italsky nebo jinak, abyste se domluvili na dovolené? Potřebujete angličtinu
k jednání s obchodními partnery nebo si jen prostě chcete rozšířit obzory?

Online výuka jazyků na míru

Ať už jsou Vaše motivy a cíle jakékoliv, jazyková škola Berlitz Vám jich pomůže dosáhnout. Přizpůsobíme lekce jazyků Vašim konkrétním požadavkům tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků v co možná nejkratší době.

Typy online kurzů jazyků

 • Online jazykové kurzy pro jednotlivce

  Chcete se učit cizí jazyk z pohodlí svého obývacího pokoje? S jazykovou školou Berlitz to není problém! Stačí se jen ve Vámi zvoleném čase přihlásit přes internet a spojit se s lektorem přes internet. Celou lekci si navíc můžete nahrávat, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát.

 • Firemní online jazykové kurzy

  Také Vaši zaměstnanci se mohou učit jazyky přes internet. Stejně jako u klasických firemních jazykových kurzů, také u virtuální výuky jazyků jsme připraveni pro Vaše zaměstnance připravit učební program šitý na míru Vašim potřebám. Výhodou online výuky jazyků je velká úspora času a nákladů. Naši lektoři se časově přizpůsobí harmonogramu Vašich zaměstnanců či manažerů.

 • Skupinové online jazykové kurzy

  Skupinová online výuka jazyků je určena pro skupinku 3-5 studentů, které spojuje stejný cíl. Stačí se jen přihlásit ve stanovenou dobu přes internet do virtuální třídy.

Programy pro online výuku cizích jazyků

K výuce jazyků online využívají naši studenti námi vyvinuté inovativní programy:

 • CyberTeachers® Live

  Výuka cizích jazyků pomocí našeho nejlepšího online programu CyberTeachers® s podporou živého lektora. Stačí jedno kliknutí a jste spojeni s živým lektorem - 5 dní v týdnu, 24 hodin denně!

  Dostupné pro výuku angličtiny.

 • CyberTeachers® Coach

  Výuka cizích jazyků s využitím našeho online systému, díky kterému se můžete učit cizí jazyky 24 hodin denně.

  Dostupné pro: angličtinu, francouzštinu, němčinu, italštinu a španělštinu.

Kombinovaná výuka cizích jazyků

Jazyková škola Berlitz nabízí také kurzy kombinované výuky:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace individuálních telefonických lekcí s přístupem do systému pro výuku jazyků online - CyberTeachers®.

 • CyberTeachers® Live a živá výuka v jazykové škole

  Tento nejoblíbenější kurz cizích jazyků kombinuje samostudium v rozsahu min. 4 lekcí týdně s výukou ve třídě jazykového centra Berlitz (2 lekce týdně) po dobu 10 týdnů. Licence CyberTeachers® platí 3 měsíce. Dostupné pro výuku angličtiny.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.