Skupinová výuka cizích jazyků

skupinová výuka jazykůSkupinové kurzy cizích jazyků oceníte, pokud Vám vyhovuje spíše výuka jazyků v kolektivu. Skupinová výuka cizích jazyků Vás může motivovat k lepšímu výkonu, učit se od ostatních a zároveň si užít spoustu zábavy.

Vyberte si skupinovou výuku cizího jazyka ve svojí firmě nebo kurzy cizího jazyka pro dva.

Díky metodě Berlitz, která je založena na výuce jazyků rodilým mluvčím, budete již brzy mluvit cizím jazykem plynule a bez chyb.

Jazyková škola Berlitz nabízí tyto skupinové kurzy cizích jazyků:

  • Firemní skupinová výuka

    Firemní skupinová výuka Berlitz zohledňuje pracovní režim zaměstnanců firmy a náplň výuky je přizpůsobena konkrétním požadavkům dle oboru nebo zaměření společnosti. Ve skupinách jsou 2 až 10 účastníků. Výuka cizích jazyků probíhá v prostorách vaší firmy nebo v učebnách jazykového centra Berlitz Praha.
    Více o firemní výuce jazyků »

  • Výuka jazyků pro dva

    Lekce cizích jazyků pro dva - polosoukromá výuka - představuje ideální řešení pro ty, kteří se chtějí rychle naučit cizí jazyk a přitom ušetřit 50 % nákladů. Tento typ jazykového kurzu je vhodný zejména pro kolegy v práci, přátele nebo partnery. Můžete se rozhodnout mezi intenzivním kurzem s lekcemi každý den nebo standardním kurzem s 1 nebo 2 hodinami týdně. Kurzy začínají podle aktuálního plánu kurzů, který Vám na požádání zašleme. Více o výuce jazyků pro dva »

Chcete si vyzkoušet skupinové kurzy jazyků?

Kontaktujte nás! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a sdělíme Vám ceny jednotlivých kurzů cizích jazyků.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.