Výuka cizích jazyků v jazykové škole Berlitz

Vaše firma vás vyslala do zahraničí, ale nejste si jisti, zda jsou vaše jazykové znalosti dostatečné? Chcete se začít učit další cizí jazyk? Vždyť platí, kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem. Taková znalost se bude vždycky hodit.  Není to žádný problém. Jazyková škola Berlitz nabízí prezenční výuku 14 cizích jazyků: angličtina, čeština pro cizince, mandarínská čínština, francouzština, rumunština, portugalština, španělština, slovenština, ruština, italština, maďarština, němčina, srbština a chorvatština.

Proč právě jazyková škola Berlitz?

Pokud ještě neznáte úroveň svých jazykových znalostí, naši lektoři vám dají před zahájením kurzu napsat rozřazovací test zdarma. Jazyková škola disponuje celou řadou testů, jimiž prověří vaše znalosti, abyste mohli vhodně rozvíjet své současné znalosti cizího jazyka.  Výuka cizích jazyků v jazykové škole Berlitz Praha vás nebude zbytečně zdržovat lekcemi pro začátečníky, pokud jste již mírně pokročilý. Připraví pro vás program, abyste co nejdříve dosáhli svého cíle. Chcete se naučit nový cizí jazyk už za pár týdnů? Jazykové kurzy Sprint Vám to umožní!

Naučíme Vás cizí jazyk odkudkoliv

Nevíte, zda budete mít dost času na docházku do učeben jazykového centra? Nevadí, řešením je online výuka cizích jazyků nebo telefonické kurzy cizích jazyků. Naši lektoři vás budou učit, zatímco vy budete v pohodlí svého domova, kanceláře nebo ve vlaku cestou domů. Dokážeme vás vzdělávat i na obchodních cestách. Zaujala Vás naše nabídka? Obraťte se na nás.

Jazykové centrum Berlitz Praha a výuková metoda Berlitz Method®

Jazykové centrum Berlitz nabízí díky své mnohaleté zkušenosti v oboru jazykového vzdělávání prvotřídní služby. Spektrum nabízených kurzů je u nás velice široké. Zájemci mají na výběr kurzy více než 40 světových jazyků. V jazykové škole Berlitz studují nejen mladí lidé, pro které se znalost cizího jazyka stává v dnešní době téměř nezbytností, ale také děti předškolního a školního věku (v programech pro děti), pracovníci na všech úrovních, včetně vrcholových manažerů (například v kurzech Business English) nebo kdokoliv, kdo se chce naučit cizí jazyk pro vlastní rozvoj.

Protože spokojenost a úspěch studentů je u nás na prvním místě, snažíme se výuku co nejvíce přizpůsobit individuálním přáním a potřebám. Abychom mohli poskytnout jazykové vzdělání nejen klientům, kteří mohou docházet na výuku do učeben v centru Berlitz v Praze, nabízíme také online studium ve virtuálních třídách či online samostudium s asistencí nebo konverzační kurzy po telefonu. Naším cílem je pomoci studentům dosáhnout znatelných pokroků ve všech aspektech zvolené cizí řeči. Profesionální lektoři - rodilí mluvčí, kladou důraz především na sebevědomé používání mluveného jazyka, ale nezapomínají ani na porozumění při poslechu, psaný projev či gramatiku.

S cílem poskytnout efektivní a zábavnou formu výuky, která by studenty bavila a přinesla výsledky, jsme vyvinuli metodu Berlitz Method®. Základním kamenem jsou vyškolení lektoři, kteří se neustále dále vzdělávají, a kvalita jejich výuky je sledována. Berlitz metoda staví potřeby studentů na první místo. Výuka je vedena v cílovém jazyce, což napomáhá k lepšímu zažití si návyků. Studenti jsou aktivně zapojování do diskuzí a snahou je, aby mluvili alespoň 60 % času. Gramatika je vyučována spíše intuitivně jako součást používaných jazykových spojení. Každá lekce má stanoven určitý cíl, ke kterému lektor směřuje studenty prostřednictvím praktických cvičení. K oživení výuky napomáhají moderní a praktické výukové materiály v podobě tištěných, audio nebo video materiálů s aktuálními tématy z běžného života nebo z oblasti zájmu studentů.


Hledáte jazykovou školu s vysokou kvalitou výuky, profesionálním personálem, moderními metodami výuky a celou řadou spokojených studentů? Chcete se učit méně obvyklý jazyk než je angličtina či němčina? Pak výuka cizích jazyků v jazykové škole Bertliz může být tím pravým pro Vás.

Mohlo by Vás zajímat

Více než 40 světových jazyků | Metoda Berlitz | Výuka v Praze | Firemní výuka | Skupinová výuka | Telefonické a online lekce | CyberTeachers | Intenzita kurzů | Letní tábor 2017 | Novinky

V dnešním světě, kde se globalizace nezadržitelně vkrádá do mnoha aspektů našich životů, má znalost alespoň 2 jazyků značné výhody. Cizí řeč je často třeba pro výkon zaměstnání. Ke zlepšení cizojazyčné komunikace mohou dopomoci například naše firemní jazykové kurzy.

V jazykovém centru Berlitz si mohou zájemci zvolit z individuálních či skupinových kurzů. Studium s námi nabízí řadu výhod:

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k některému z nabízených kurzů, kontaktujte nás a my Vám rádi poskytneme bližší informace.

Naši studenti se v minulosti zajímali například, jaký je rozdíl mezi studiem v zahraničí a online studiem. Nebo jak mohou efektivně využít dlouhé zimní večery k intenzivnímu studiu jazyků. Z profesionálních kruhů přicházejí často také dotazy ohledně našich firemních jazykových kurzů.